Sledujte nás na Facebooku!
CZ EN

LaFormela

módní design, návrhy kostýmů – Pod značkou LaFormela tvoří tři designéři z Čech a Slovenska – Miroslava Kohutiarová, Katarína Kopková a Antonín Soukup. Značku společně založili před dvěma lety. Potkali se při studiu na Univerzitě v Liberci, kde všichni úspěšně vystudovali obor oděvní a textilní návrhářství. I přesto, že jejich tvorba během studií byla odlišná, jejich touha po módě a představa o budoucnosti módy se nakonec propojila ve vzájemnou spolupráci.

V roce 2010 značka Laformela prezentovala svou první oděvní kolekci s názvem Rubik´s cube na mezinárodním veletrhu Styl a Kabo v Brně (Czech republic). První módní přehlídka je utvrdila v tom, že v tvorbě dámské módy budou pokračovat společně. Ročně vytvoří dvě sezónní kolekce, které se snaží prezentovat na některé z prestižních módních přehlídek. V roce 2011 například předvedli svou kolekci Raven na akci Prague Fashion Weekend.

Součástí prezentace značky je i spolupráce s úspěšnými módními stylisty, mj. s Martinou Gvizdovou, Milenou Zhuralovou nebo Annou Noskovou. Oděvy od návrhářů se objevili i v některých významných časopisech, např. Elle, InStyle, Joy a Story.

Kolekce je možné zakoupit na internetových serverech Fler, Not Just a Label, Czech original fashion nebo v luxusním salóně POSH v Brně.

LaFormela také spolupracuje s projekty podporující českou módní tvorbu.

www.laformela.com