Sledujte nás na Facebooku!
CZ EN

Novinky

IMG_3875

Premiéra KYTICE

Těšit se můžete na novou premiéru v choreografii a režii Petra Zusky „KYTICE“, která bude uvedena 1. května ve Stavovském divadle v Praze. Pro nově vznikající taneční dílo zkomponoval symfonickou hudbu talentovaný Ondřej Brousek. Vstupenky budou již brzy v prodeji!

Holoubek - PKB - web (53 of 63)

„Fenomén Šmok“ v Klatovech

Nenechte si ujít mimořádné vystoupení v Městském divadle v Klatovech s názvem „Fenomén Šmok“, které představí legendární choreografie Pavla Šmoka „Holoubek“ a „Po zarostlém chodníčku“. V rámci komponovaného večera se můžete těšit i na choreografii Marka Svobodníka „Chvilka POEzie“. Představení uvádíme 5. března od 19:30 hodin a vstupenky zakoupíte online na www.divadloklatovy.cz

PKB_Nevyřčené ticho (13)

Hostování v Kladně

Nenechte si ujít vystoupení v nově rekonstruovaném Městském divadle v Kladně! Těšit se můžete na choreografie současných tvůrců Toma Rychestského (Nevyřčené ticho, Rekviem za nekonečno) a Marka Svobodníka (Chvilka POEzie) ve čtvrtek 7.února od 19 hodin. Vstupenky jsou k dispozici na www.divadlokladno.cz

PKB_Svět Sedmikrásek_DnV_20180429 (3)

Re-start 2019

Nepropásněte jedinečné představení ve spolupráci s Baletem Praha Junior v termínu 9.ledna od 20 hodin na Nové scéně Národního divadla v Praze. Těšit se můžete na úspěšné kreace „Svět Sedmikrásek“ v choreografii Jiřího Pokorného či hororovou grotesku „Chvilka POEzie“ z dílny Marka Svobodníka.
Zakoupení vstupenek zde: www.narodni-divadlo.cz

PF 2018 (1)

PF 2019

Do nového roku vám přejeme lásku k vašim nejbližším, ale též k umění, které vaši podporu velmi nutně potřebuje. Děkujeme za vaši dosavadní podporu, které si velmi vážíme! Vaše PKB.

PKB_Rekviem za nekonečno (16)

Předvánoční Rekviem za nekonečno

Přijďte si zpříjemnit předvánoční čas ve čtvrtek 20. prosince od 19 hodin do velkého sálu Městské knihovny v Praze! Na programu budou tři inscenace – „Rekviem za nekonečno“ Tomáše Rychetského, „Důvěrná místa“ Samuela Delvauxe a „Prolínání“ Lukáše Timuláka. Vstupenky zakoupíte v pokladně Městské knihovny v Praze nebo online na www.mlp.cz.

Iveta Krmelová

Představujeme Ivetu Krmelovou

Novou členkou Pražského komorního baletu se od nové sezóny stala Iveta Krmelová. Rozhovor s ní si můžete přečíst zde.

Michal Kováč (1)

Představujeme Michala Kováče

Dalším novým členem Pražského komorního baletu se od nové sezóny stal Michal Kováč.
Rozhovor s ním si můžete přečíst zde.