Sledujte nás na Facebooku!
CZ EN

Novinky

orez PKB Metamorphic 109 menší rozlišení

Premiérové uvedení duetu Metamorphic

Na nový kus v choreografii Martiny Hajdyly Lacové „Metamorphic“ se můžete těšit ve čtvrtek 5. října od 20 hodin v Divadle Ponec. Duet vznikl pod supervizí Andreje Petroviče a je volně inspirován tvorbou sochaře Augusta Rodina, který formoval své sochy fascinován člověkem, přírodou a tancem.
Vstupenky zakoupíte na www.divadloponec.cz
Rezervace vstupenek: info@balet-praha.cz

baletaci_1

Na pozici baletní mistryně nastoupila během léta Linda Svidró Schneiderová

Na pozici baletní mistryně nastoupila během léta Linda Svidró Schneiderová. Má bohaté oborové zkušenosti nejen z Čech, ale i mnohaletého působení v zahraničních souborech, například Nederlands Dans Theater II. U nás povede tréninky a zkoušky, a bude působit také jako asistentka choreografů. Držíme ji palce a těšíme se na spolupráci!

Holoubek - PKB - web (2 of 63)

PKB na festivalu Praha, Klasika …

Nenechte si ujít několik výjimečných vystoupení v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Praha Klasika… Představení se konají 29.7. a 3.8. vždy od 19:30h v Anežském klášteře v Praze a 6.8. od 19:30h v konventu bývalého cisterciáckého kláštera v Kutné Hoře-Sedlci.

Více informací na www.prague-classics.cz. Rezervace vstupenek na emailu info@balet-praha.cz

KONKURZ_cz

Konkurz na uměleckého šéfa PKB

Konkurz na pozici umělecký šéf / šéfka PKB byl aktuálně vyhlášen. Uchazeči mohou podat přihlášku do termínu 31.8.2017. Kompletní znění vyhlášení konkurzu najdete zde.

Mysterium času (3)

Mysterium času se představí v jihokorejském Busanu

Již příští týden odlétáme na prestižní Mezinárodní taneční festival v jihokorejském Busanu, abychom uvedli „Mysterium času“ v rámci závěrečného galavečera festivalu v Busan Cinema Centre. V rámci open air programu ještě odehrajeme fragment z choreografie „This is not a kiss!“ a usedneme v porotě choreografické soutěže.

Více informací na http://bidfeng2017.tlog.kr/.

ZQ

3 české kvartety exkluzivně se Zemlinského kvartetem

Připravili jsme pro vás jedinečnou reprízu komponovaného večera „3 české kvartety“ ve spolupráci se Zemlinského kvartetem v neděli 21.května od 19 hodin v Divadle na Vinohradech. Těšit se můžete na choreografie Mária Radačovského, Hany Polanské či Pavla Šmoka. Vstupenky zakoupíte na www.divadlonavinohradech.com nebo www.pragueticketoffice.com.

Chvilka POEzie-foto Michal Hančovský (6)

Mysterium času v Divadle Ponec

Nepropásněte druhou pražskou reprízu úspěšné premiéry Mysterium času v sobotu 13. května od 20 hodin, tentokrát v Divadle Ponec. Kapacita divadla je v omezená, proto neváhejte s rezervací vstupenek online na www.divadloponec.cz.

Náhodná setkání (10)

Mezinárodní den tance oslavíme již 28. dubna

I v letošním roce se aktivně zapojíme a podpoříme Mezinárodní den tance. Přidat se k nám můžete v pátek 28. dubna před kostelem sv. Václava na Praze 5, kde od 14,45 hodin uvedeme choreografii našich talentovaných tanečníků Jitky Tůmové a Patrika Čermáka „Náhodná setkání“. Tak přijďte!