Sledujte nás na Facebooku!
CZ EN

Novinky

Jiří Pokorný

Rozhovor s Jiřím Pokorným

„Má inspirace přichází skrze tvrdou práci, tvůrčí činnost a neustálé bádání“. Jiří Pokorný je jedním z nejúspěšnějších českých tanečníků a v posledních letech i choreografů, kterým se báječným způsobem podařilo prosadit se v zahraničí. Prošel dlouholetým angažmá v Netherlands Dance Theatre. Aktuálně připravuje choreografii Svět Sedmikrásek, která bude mít svou premiéru již brzy, a to 29. dubna v Divadle na Vinohradech.
Celý rozhovor s Jiřím najdete zde.
Zakoupení vstupenek: www.divadlonavinohradech.com
web PKB novinka

SYMBIÓZA – nová premiéra v choreografii Jiřího Pokorného a Lukáše Timuláka

Nové originální choreografie vytvořená na míru pro Pražský komorní balet aktuálně připravují Lukáš Timulák a Jiří Pokorný, tanečníci a choreografové Netherlands Dans Theatre. Premiéra se uskuteční pod laskavou záštitou Jiřího Kyliána, Velvyslance Nizozemského království pana Kees J. R. Klompenhouwera a Ministra kultury Ilji Šmída v neděli 29. dubna v Divadle na Vinohradech v Praze v rámci Mezinárodního dne tance. Zakoupení vstupenek: www.divadlonavinohradech.com

PKB - konkurz - web (79 of 100)

Konkurz na doplnění míst členů souboru

Hledáme profesionální tanečníky se vzděláním v klasickém i moderním tanci. Konkurz se uskuteční v neděli 25. března od 10 hodin ve studiu Contemporary v Národním domě na Vinohradech v Praze. Více informací – zde.

PKB_Rekviem za nekonečno (10)

Repríza Rekviem za nekonečno v Praze!

Nepropásněte jedinou reprízu nejnovější premiéry „Rekviem za nekonečno“ v Praze 18.února od 19h v Divadle na Vinohradech. Vstupenky zakoupíte online na www.divadlonavinohradech.com. Těšíme se na vás!

Dušana Heráková (1) - menší rozlišení

Představujeme nové tanečníky

Postupně vám představíme nové tanečníky – Dušanu Herákovu, Elišku Novákovou, Dominika Vodičku a Aleše Krátkého, kteří nastoupili do souboru od sezony 2017/2018. Jako první představujeme slovenskou tanečnici Dušanu Herákovou. Rozhovor s ní najdete zde.

PF 2018 (1)

PF 2018

Přejeme vám klidné vánoční svátky a do nového roku pevné zdraví, pozitivní energii a mnoho skvělých tanečních a divadelních zážitků!

podkladové foto Fenomén Šmok (1)

Dokumentární portrét „Fenomén Šmok“

Premiéru dokumentárního portrétu o Pavlu Šmokovi, zakladateli a dlouholetém uměleckém šéfovi  Pražského komorního baletu, uvedeme ve čtvrtek 7. prosince od 19h v pražském divadle Image. Večer nabídne též Šmokovy choreografie „Po zarostlém chodníčku“ a „Holoubek“.
Vstupenky zakoupíte online: www.webticket.cz/program/pkb

Mysterium casu - PKB - web (170 of 217)

Poslední repríza Mysteria času v Praze

Nepropásněte poslední reprízu úspěšné choreografie „Mysterium času“ v Praze, která se uskuteční 21. listopadu od 20 hodin v Divadle Ponec! Vstupenky zakoupíte online na www.divadloponec.cz. Rezervace vstupenek na emailu ponec@tanecpraha.eu či tel.  724 123 882.